Graphite 59G220

Szlifierka kątowa Graphite 59G220

Szlifierka kątową Graphite 59G220 na pewno nie nada się do długotrwałych, zaawansowanych prac, jednak nie sposób zakwalifikować ją do narzędzi całkowicie amatorskich. Doskonale sprawdzi się w domu i garażowych naprawach. Możemy być pewni, że nie zepsuje się po kilku użyciach, a właściwie eksploatowana posłuży nam przez wiele lat.

Jej największą zaletą jest możliwość regulowania obrotów w zakresie od 3000 do 11000, dzięki czemu możemy wykorzystać ją jako polerkę do samochodu (przy zastosowaniu odpowiedniej tarczy polerskiej). Szlifierka współpracuje z tarczami o średnicy do 125 mm. Silnik generuje moc 1200 W, co jest w zupełności wystarczające dla domowych potrzeb.

Trwałość urządzenia zapewnia aluminiowa osłona reduktora oraz korpus wykonany z twardego tworzywa. Narzędzie wyposażone jest w przycisk uniemożliwiający przypadkowe włączenie. Rękojeść pokryta antypoślizgową powłoką oraz solidny przedni uchwyt, który można zamontować w trzech pozycjach, gwarantują precyzyjną i komfortową pracę.

Graphite 59G220 przeznaczona jest dla średnio zaawansowanych majsterkowiczów, którzy chcą polegać na swoich narzędziach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *